|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
9. 12. 2004
|
|
hnusné
|
|
|
|
V názvu není chyba
|
|
Není třeba se urážet, určitě existují i básnící krásní a pořádkumilovní, ba pedantičtí, ačkoliv o tom dost pochybuji, bude jich jako šafránu:)
Básnířky jsou naopak krásné všechny, to dá rozum:)
|
|
A je mi smutno že slunce nedá mi víc a proto nejsem ještě zralá do Bohnic
|
|
...když už sem dáváte ty cizojazyčné, tož jedna španělská...
|
|
ve viru punku.. a za to je ta dan
|
|
O válce, smrti a "hrdinech"... Války vznikají jen proto, že se dospělí lidé neumějí nebo nechtějí dohodnout...
|
|
měla by tam být ještě jedna, snad ji někdy napíšu :-)
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
galikova» narozeniny
Dablik [18], Marge [16], Hanys [15], Abulia Tëëthing ëLëSDé [15], maestus poeta [13], The secret one [12], Stefi [12], Vilík [12], gade [12]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!


