|
pro Dívku v modrém...
|
|
opět jeden sladký kousek...
|
|
odvážím se přidat zase jedno starší dílko
|
|
ale není... a za to dík... netvrdím, že je to zlatý hřeb večera... :)... ale je věnovaná...
|
|
|
|
|
|
Tahle báseň vznikla asi před půldruhým rokem jako komentář k dílku, kterým se mi jistá i zdejší autorka pochlubila ještě před publikací. Vytvořit k ní mužskou verzi bylo dílem okamžiku. To už tak někdy bývá, když múzám se nechce spát...
|
|
24.1. **
|
|
amaterská básnička o jedný skvělí slečně co si jí moc vážim!!PS. od tý slečny mam obrázek a je tam kluk a holka.
|
|
....jak to cítím
|
|
mlha
|
|
Variace na... (Starší z literu)
|
|
Tuto báseň jsem napsal hlavně pro svou bývalou přítelkyni, chtěl bych vše vrátit zpět. (Kritiku uvítám)
|
|
...
|
|
|


