|
jak jinak se uvést, že? Prosím mírně, mám strach :D
|
|
....
|
|
|
|
Napsáno L.P 1988 na vojenské základní službě v Olomouci
|
|
...
|
|
.....
|
|
posouzení nechám na vás..:)
|
|
|
|
nastavím
|
|
|
|
znám...
|
|
Mají domy duši? (audio MP3)
|
|
....
|
|
...
|
|
ty ...
|
|
....
|
|
nutí
|


