|
|
|
Jasně, že všichni utečou
|
|
Konečné řešení?
|
|
Nešetřete na výbavě.
|
|
Zní trochu drsně, ale realita je někdy holt taková ...
|
|
|
|
Jednou tu láhev z oceánu někdo vyloví....
|
|
|
|
|
|
Takhle úspěchy přeci nekončí?
|
|
|
|
|
|
Jsem nenapravitelná
|
|
Sasanka možná odhalila.... koho vlastně? Možná floutka? nebo poseru?Hraje si na papeže tenhle Papež Pavel, ale modlit se neumí- element.
|
|
|
|
|
|
|
|
Je to konec? Ano.
Ale bylo to velmi krásné.
A v té kráse zůstává všechno,
co bolelo – i to, co stálo za to žít.
|
|
|
|
uvnitř mé hlavy
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Adrianne Nesser :jsem ráda, že tu je, protože to co píše...je ze života a nikdo to neumí podat lehčeji:) dík adri:)

