podobná díla k Vzpomínky z cest


čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1871(38)
posláno 0
přidáno 12.09.2008
hodnoceno 7
čteno 1934(11)
posláno 0
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít... čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 22
čteno 2059(41)
posláno 0
další z hodiny matematiky :)... byla bych ráda, kdybyste byli tak hodní a zanechali mi tu komentář :)
přidáno 17.06.2008
hodnoceno 13
čteno 2381(33)
posláno 0
přidáno 16.02.2008
hodnoceno 6
čteno 1974(19)
posláno 0
přeberte si to jak chcete
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 24
čteno 2260(55)
posláno 0
trocha dojmů z léta :)
přidáno 18.10.2011
hodnoceno 9
čteno 2293(32)
posláno 0
***
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 5
čteno 2161(14)
posláno 0
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
přidáno 27.05.2008
hodnoceno 18
čteno 2104(47)
posláno 0
Asi dost prkotina, ale snažím se vyjádřit svou malou starou hořkost.
přidáno 21.12.2012
hodnoceno 17
čteno 1944(32)
posláno 0
-
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1617(11)
posláno 0
... takovej blábol... doufám, že mě nikdo nebude chtít ukamenovat za to :o)
přidáno 18.10.2007
hodnoceno 12
čteno 2059(45)
posláno 0
Z nevratných stop po růžovém vínu, ve skořápce z mandlí zhoupnu se na vlnách... Za tebou, po cestě na pevninu... odnes mě, prosím, ať nemám strach. .....jmenoval se Maher.
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1760(23)
posláno 0
JSI-LI SAMA, nejsi sama, jsi jednoduše osamělá - a mezi osamělostí a samotou je obrovský rozdíl. Když jsi osamělá, pak myslíš na druhé, chybí ti. Osamělost je negativní stav. Máš pocit, že by to bylo lepší, kdyby tu někdo byl s tebou - tvůj kamarád, manžel, matka, tvůj milý, tvoje manželka. Bylo by lepší, kdyby tu někdo byl, jenomže není. Osamělost je absence druhých. Samota je přítomnost sebe samého. Samota je velmi pozitivní. Je to přítomnost, přetékající přítomnost. Jsi tak naplněna přítomností, že jí můžeš naplnit celý svět a nikoho jiného nepotřebuješ. Osho The Discipline of Transcendence Svazek 1, Kapitola 2
přidáno 28.02.2008
hodnoceno 6
čteno 1333(13)
posláno 0
Je to moje prvotinka, tak bych ráda věděla, jak na tom jsem. Vysvětlení podávat nebudu, ať si pod tím každý najde svůj význam.
přidáno 08.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1891(20)
posláno 0
přidáno 02.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1324(15)
posláno 0
/////
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 12
čteno 2275(43)
posláno 0
přidáno 29.11.2011
hodnoceno 4
čteno 1448(11)
posláno 0
... až půjdeš cestou splněného přání, nachvíli zastav rozběhnuté kroky, ... a vduchu pohlaď prošlé roky, kdy zaplakal jsi ránem svého dospívání .. / Motto z naší, dnes již prehistorické, stužkovací pozvánky
přidáno 06.11.2007
hodnoceno 7
čteno 2017(20)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :
Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming