podobná díla k Víkendovka


..Není třeba připomínek, proč a jak dílo vzniklo :)
přidáno 06.03.2012
hodnoceno 10
čteno 1796(14)
posláno 0
to jsem jednou je to tak přes rok, jela vlakem z Pardubic do Olomouce:) Nikoho tím veršem neoslním při takové konkurenci,ale proč taky,to není to hlavní:)
přidáno 07.03.2012
hodnoceno 12
čteno 1287(17)
posláno 0
Anotace? Dneska ne..
přidáno 05.05.2012
hodnoceno 5
čteno 1604(18)
posláno 0
To jsem skládal,když jsem byl asi zamilovaný,nebo co..:-) Vždycky když se mnou cloumají nějaké emoce-pozitivní-tak skládám srandičky a negativní,tak zase nějaké depresivní. O lásce jich moc nemám..sakra,jak to?:-) Ale i tato,jak se tak dívám,byla šitá horkou jehlou.Ale co,když všechny,tak všechny!
přidáno 27.09.2012
hodnoceno 7
čteno 1751(13)
posláno 0
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :
Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming