|
|
|
|
|
Taková maličkost. Když máte někoho, kdo se vám líbí, ale je zadaný. :)
|
|
Víc jak rok mi to zrálo v šuplíku, Po nějakém čase jsem původní už tak poměrně stručnou verzi ještě víc osekal. Pák jsem si řekl, že už to líp neumím a nechám to na léto...
|
|
Pro změnu jedna zbrusu nová, vymyšlená právě teď.
|
|
Tohle jsem včera napsal na plesu na hospodskej lístek.
|
|
propletené v uzly...
|
|
Pro ty co neradi čtou dlouhé básně !
|
|
|
|
.. co se jinam nevešlo :)
|
|
O lásce něžně i vesele
|
|
Lehce provokační úvaha z nežádaného úhlu. Věnováno všem smuténkujícím autorům.
|
|
taky jedna ze šuplíku...
|
|
malé pohlazení
|
|
běžné ráno trochu s úsměvem.......:-)
|
|
trochu klišoidní báseň pro pobavení kolegů kritiků odborníků...
ale mně se líbí...
|
|
Dvě miniaturky...
|
|
malé vyznání
|
|
|

