podobná díla k Valentýnské přání


A co kdybych se ti ztratila?
přidáno 12.11.2014
hodnoceno 26
čteno 1829(16)
posláno 0
však dnes ne ještě...
přidáno 06.07.2014
hodnoceno 17
čteno 1401(18)
posláno 0
Čím déle zkoumám záhadný fenomén jménem ŽENA, tím více zjišťuji, jak málo o něm vím a množina všech těch neprobádaných oblastí dramaticky roste kvadratickou řadou...;o)
přidáno 06.06.2009
hodnoceno 30
čteno 2585(39)
posláno 0
číst ve tvých očích dojetí
přidáno 07.09.2014
hodnoceno 22
čteno 1783(17)
posláno 0
jako ve snu
přidáno 28.10.2014
hodnoceno 21
čteno 2026(19)
posláno 0
Toulal jsem se sám večerní Plzní a myslel na někoho, kdo pro mne stále moc znamená, když tu mne napadla tahle něžná básnička! Hned jsem ji té milé osůbce poslal jako SMS a později i e-mailem do Plzeňského deníku do rubriky "čtenář - reportér ". Tam spíše jen tak z legrace, ale oni ji 19.1. 2007 skutečně otiskli i s několika pochvalnými slovy! Snad se bude líbit i vám...
přidáno 19.12.2007
hodnoceno 26
čteno 2542(35)
posláno 1
a dýchej se mnou ...
přidáno 26.08.2014
hodnoceno 24
čteno 1949(28)
posláno 0
na cestě do tvého světa
přidáno 04.11.2014
hodnoceno 19
čteno 1306(16)
posláno 0
občas neškodí dát si skleničku lásky a víry
přidáno 03.02.2014
hodnoceno 13
čteno 1455(11)
posláno 0
počkám...
přidáno 04.02.2014
hodnoceno 14
čteno 2191(21)
posláno 0
Takový malý úlet ranní, /ještě víčka mi lepil sen!/, do mobilu hned naťukaný, než múzu mou vyplašil den...
přidáno 01.01.2011
hodnoceno 18
čteno 2394(29)
posláno 0
opojnost lásky
přidáno 01.02.2014
hodnoceno 13
čteno 1660(11)
posláno 0
Tuhle jsem si kdysi uložil do deníčku a omylem jsem si zablokoval komentíky. Odblokovat to nešlo a mazat jsem to nechtěl kvůli slušnému zástupu čtenářů, z nichž mnozí už tu ani nejsou...Tak to znovu vkládám teď jako hlavní dílko.
přidáno 12.11.2022
hodnoceno 14
čteno 900(11)
posláno 0
základní tón na konci skladby /tónika/ = Láska
přidáno 07.11.2014
hodnoceno 18
čteno 1784(20)
posláno 0
Čím to jen může být, má milá, že jsi mne tolik okouzlila? Proč tolik snívám o Tvé kráse, která být bez chybičky zdá se? Proč když tu bez Tebe dlím sám, po Tobě touhou umírám? Proč když zřím do Tvých krásných očí, celičký svět se se mnou točí? Mám Tě rád, moje Roxano! Tvůj navždy věrný Cyrano
přidáno 30.12.2007
hodnoceno 21
čteno 2006(32)
posláno 0
Krásné je snít o lásce...
přidáno 19.08.2008
hodnoceno 18
čteno 1775(29)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming