|
|
|
aneb ranní cigaretka jedné imaginární osoby...inspirací mi byla Antidepresivní rybička od Vypsaný fixy
|
|
- věnováno /D/- /jazyk omlouvám/
|
|
|
|
|
|
..mám všechno, co by mi mělo zaručit štěstí.
...nefunguje to.
|
|
....
|
|
Soupis monologů děcka proložený titulky večerních zpráv.
|
|
|
|
...o pocitech, které jsem dříve mívala dost často...teď už je to trochu jinak...ale pomáhá mi vypsat se z minulosti...občas tím uzavírám staré boly...a co vy?
|
|
|
|
..sem mimo...a zároveň mam pocit, že začínam chápat...ale kdo ví..ráno uvidim...
|
|
|
|
Když píšu básně
|
|
takový lehčí opilecký splín...no jo...v rozjezdech to jde...
|
|
tohle je moje nej básnička, prostě srdcová záležitost. :))
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Severak řekl o Death.on.line :místní Bukowski

