|
|
|
|
|
Možná jsem schizofrenik, možná mam ráda sovy, tady raději buďte shovívaví.
|
|
|
|
hrátky s písmeny aneb nenáročné hraní v náročném období
|
|
tra-la-la
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
|
pokus o (absolutní) báseň inspirovaný petrem vášou (už zase). mám ráda kubismus.
|
|
|
|
|
|
soutěžní hrátky - italská balata; slova: schůzka, chyba, víno, síla, věta
|
|
|
|
|
|
úplňková
|
|
Nenapadá vás lepší název?
|
|
o čaji a o modré
|
|
Šaziho tísíc a jedna noc
|
|
Kdo nechce číst, může poslouchat. Dlouhá, ale důležitá. Pseudo-slam.
|
|
|
|
mělo by se jednat o jakousi úvodní báseň sbírky, ale upřímně s ní moc spokojený nejsem, takže si počkám na vaše názory. Zatím je to spíše na koš
|


