|
|
|
|
|
Možná jsem schizofrenik, možná mam ráda sovy, tady raději buďte shovívaví.
|
|
hrátky s písmeny aneb nenáročné hraní v náročném období
|
|
tra-la-la
|
|
|
|
|
|
|
|
soutěžní hrátky - italská balata; slova: schůzka, chyba, víno, síla, věta
|
|
|
|
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
|
pokus o (absolutní) báseň inspirovaný petrem vášou (už zase). mám ráda kubismus.
|
|
Strašně mě baví jen tak sednout ke klavíru, zapomenout na všechno a nechat se unést fantazií. Říká se, že každá tónina má svoji vlastní barvu a náladu. Tak tohle je pro mě d-moll :-)
|
|
...
|
|
|
|
...
|
|
Z těch okamžiků, kdy zastavil se čas..
|
|
2011
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Werena řekla o Helee :Krásná bytost, jíž si vážím a ke které vzhlížím.. "Mám Tě ráda, ženuško.." :*..


