|
není to žádná zamilovaná blbůstka.....
|
|
co je po smrti?....
|
|
jendou jsme to sem už dávala, tohle je však upravená verze, snad bude srozumitelnější než ta původní:-)
|
|
|
|
Divný ... chladný ... znepokojující ... konec začátku ...
|
|
...asi bych vám měla říct, že já neumím psát pochopitelně...a jednoduše
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o pocitová :slecna pocitova. :) jedna mejch oblibenejch basnirek. hlavne pro tu poezii zivota, o ktery pisee. proste clovek moji dimenze. FREEDOM peAce LOVE

