|
Kam jsem se to zase dostal?
|
|
|
|
|
|
|
|
30.3.2008 ... asi proto ...
|
|
....my life
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tak aspoň jednu kratinkou, i když jsem se zařek, že staré kousky už sem dávat nebudu. Je to z doby, kdy moje tehdejší dívka (a dnešní žena) pracovala v Americe. Nic velkého v tom není. Jenom stesk. Ale nějak mě to dojímá ještě po letech...
|
|
Tu dum... Tu dum... Tu dum... Realita.
|
|
|

