|
nááááázev se mi rýmujéééé. z toho zas budu týden na větvi :D
|
|
|
|
|
|
Možná z toho není hájku ani jedno, nu což...Když byste umírali žízní, tak byste se napili i otrávené vody.
|
|
Při pohledu na stromy a nebe - dvě malé ...
|
|
... dúfam...
prosím komentáre najmä čo sa týka techniky...
|
|
Mám ráda nebeskou krajinu zapadajícího slunce..
|
|
|
|
Ty první lístky, světlounce zelené a ještě trochu pomačkané jsou mi bližší.
|
|
Bíle kvetou stromy pijákům.....
ze sbírky moravských háyků:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o LUKiO :Náš milovaný benevolentní diktátor


