|
|
Koukám na svou dlan´
podle čáry života
jsem dávno mrtvá.
podle čáry života
jsem dávno mrtvá.
Yasmin
Tak ta je skvělá...Víc netřeba dodávat. :-)
V čarách dlaně,čisti budoucnost?
Raději tabulku hořké čokolády.
Ta má své klady.
Jinak hezké.
Raději tabulku hořké čokolády.
Ta má své klady.
Jinak hezké.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Čára života : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Svíčka
Předchozí dílo autora : Tráva
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

