přidáno 25.11.2012
hodnoceno 12
čteno 2034(40)
posláno 0
Inšpiráciou k tejto básni mi bol dnešný zahmlený deň a jeden hrôzostrašný dokument o vojne v Iraku. Skúšam novú techniku písania, tak by som bola vďačná za komentáre aj ohľadom formy. Vďaka.
přidáno 03.02.2017
hodnoceno 15
čteno 1055(11)
posláno 0
přidáno 19.05.2015
hodnoceno 10
čteno 1134(23)
posláno 0
Můj první metahemeralistický experiment
přidáno 19.01.2017
hodnoceno 9
čteno 1358(34)
posláno 0
Jenom takový experiment. Pokud byste nevěděli jak se tvoří dadaistická báseň tak: 1. vyberte si článek v novinách 2. Vystříhejte si slova nebo fráze, které se vám líbí 3. Zamíchejte a po 1 vybírejte 4. Sestavte básničku :-))
přidáno 15.04.2008
hodnoceno 14
čteno 32936(79)
posláno 0
neumím posoudit, odsuďte
přidáno 26.01.2017
hodnoceno 22
čteno 1317(30)
posláno 0
taky máte někdy pocit, že vás někdo musí kopnout a říct : "hej blbe, vždyt tohleto všechno - to je krása!" (inspirace milena dopitová - výstava)
přidáno 27.09.2011
hodnoceno 11
čteno 1315(28)
posláno 0
přidáno 30.01.2012
hodnoceno 9
čteno 1471(30)
posláno 0
Moje první básnička
přidáno 06.12.2012
hodnoceno 10
čteno 1891(21)
posláno 0
Strašně mě baví jen tak sednout ke klavíru, zapomenout na všechno a nechat se unést fantazií. Říká se, že každá tónina má svoji vlastní barvu a náladu. Tak tohle je pro mě d-moll :-)
přidáno 18.04.2012
hodnoceno 18
čteno 1718(28)
posláno 0
Malá hra o více rovinách
přidáno 15.05.2012
hodnoceno 8
čteno 1829(20)
posláno 0
tak to jsem nedomyslel, hé
přidáno 24.03.2013
hodnoceno 6
čteno 1560(21)
posláno 0
... jen tak... spíš text k písničce
přidáno 31.08.2012
hodnoceno 8
čteno 1597(13)
posláno 0
Přiznávám. Toto dílko není jen mé. Vzniklo formou hry, kdy každý přidal jedno slovo ke slovu předcházejícícmu.
přidáno 24.06.2013
hodnoceno 6
čteno 1193(6)
posláno 0
Jedna z těch, na které jsem opravdu pyšná :)
přidáno 14.01.2014
hodnoceno 16
čteno 1510(28)
posláno 0
1|2
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :
liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming