|
|
|
Inšpiráciou k tejto básni mi bol dnešný zahmlený deň a jeden hrôzostrašný dokument o vojne v Iraku. Skúšam novú techniku písania, tak by som bola vďačná za komentáre aj ohľadom formy. Vďaka.
|
|
taky máte někdy pocit, že vás někdo musí kopnout a říct : "hej blbe, vždyt tohleto všechno - to je krása!" (inspirace milena dopitová - výstava)
|
|
|
|
Moje první básnička
|
|
Strašně mě baví jen tak sednout ke klavíru, zapomenout na všechno a nechat se unést fantazií. Říká se, že každá tónina má svoji vlastní barvu a náladu. Tak tohle je pro mě d-moll :-)
|
|
|
|
Malá hra o více rovinách
|
|
tak to jsem nedomyslel, hé
|
|
... jen tak... spíš text k písničce
|
|
Přiznávám. Toto dílko není jen mé. Vzniklo formou hry, kdy každý přidal jedno slovo ke slovu předcházejícícmu.
|
|
|
|
Jedna z těch, na které jsem opravdu pyšná :)
|
|
For my pain - Dancer in the dark
|
|
|
|
---bez anotace---
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1|2


