|
Zapomenuto mezi komentáři ..... nemůžu psát nový věci, ještě jsem nepřešel minulost ....
|
|
s úsměvem a nadhledem:-)
|
|
Ty a Já, den poté
|
|
běžné ráno trochu s úsměvem.......:-)
|
|
Prý jsou muži z marsu a ženy z venuše a proto vnímáme každý jinak....a přesto toužíme každý po porozumnění:-)
|
|
Security precaution
|
|
malé pohlazení
|
|
Malé zamyšlení nad touhle něžnou kytičkou.Nejen její krása, ale i její název mě trochu vyprovokoval k psaní :-))
|
|
Každý den malý objev ...
|
|
malé zamyšlení o duši muže , snad romantika:-)
|
|
jen takový momentální nápad..psaný s nadsázkou..ostatně jako skoro vždy:-)
|
|
Je láska sen?
|
|
O lásce něžně i vesele
|
|
Dnes smutek svůj chci přetavit v lásku ...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

