|
Je to haiku nebo ne? Každopádně je to taková malá hloupost .... už jste letos byli na plese ? Je tam dost kozlů :) ...
|
|
Takovâ hloupost ... :)
|
|
Viz. Cvokhauz
|
|
11.12.2010
další drobnůstka do sbírky: amante sin cuerpo
|
|
Další skupina miniatur + anglická třešnička na dortu :D
|
|
… na poctě a počtu slabik nezáleží …
23.10.2010
|
|
Lidé jsou pořád stejně pohodlní jako před několika tisíci léty, nehodlají se učit novým věcem, přijímat nové skutečnosti... Proroka je snazší zabít, než přijmout, ne?
|
|
První dílo od října
|
|
minipříběh
archív - srpen 2010
|
|
!! Obsahuje mnoho sprostých slov !!
Po dlouhé době přidávám, to co se mi nahromadilo v šuplíku.
|
|
Všichni jsme sobci. A někdy i více než normálně.
|
|
další ze sbírky:amante sin cuerpo
29.10.2010
původní anotace: takové snové, možná sci-fi, někteří mávnete možná rukou, některým se to třebars bude i líbit
|
|
|
|
Vlastně nemají nic společného. Jenom se mi nějak nechce vkládat je samostatně...
|
|
Kratičká myšlenka. Napsala jsem ji už před nějakým časem, teď jsem ji náhodou vyštrachala. :-)
|
|
poslední dobou mám jen takový psanecký zkraty, vkládám to, protože vím, že z toho nebude víc.
|
|
|
|
|

