|
.. za některé věci si asi opravdu můžeme jen a jen sami :)
|
|
Snůška rádobypoetických blábolů. Nic pro vyznavače jasných, jednoznačných a polopatických výkladů.
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=jhl6c5wuvw8&feature=youtu.be
|
|
.. takové malé zamyšlení ze známého prostředí..
|
|
|
|
|
|
.. jsem pro každou špatnost a tak jsem se nechala Orionkou svést a zkusila jsem něco vyplodit do soutěže na http://www.versoteparna.cz/.. zadání - rispet (ABAB CC DD) a použití slov: okno, muž, noha, duch, vůz .. berte to jako hru, ale klidně se vyjádřete :))
|
|
všem andělským maminkám a jejich dětem tam v nebi..
|
|
|
|
Omlouvám se za zoufalou nahrávku, ale na nějaké větší úpravy bohužel nemám čas :-)
|
|
Cestou. O mlze, strništích a tak...
|
|
|
|
noc ze 13. na 14.8. 2015, řeka Zrmanja, Chorvatsko
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Kira.cool [18], vokis [17], littlekaci [14], iluze [13], hříšník [12], Meedea [12], Mona019 [12], Darek [10], Breta [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Amadeo´´ :Líbí se mi, s jakou lehkostí umí v básních vykreslit své myšlenky a pocity. Navštěvuji ráda. :)


