nevím, jestli úplně správné zařazení do kategorie, potože netuším, jak se příběh bude vyvíjet....uvidíme...každopádně příběh bude určitě pokračovat.Nespíš vám zápletka nepřijde nijak záživná, ale pro relax to možná přijde někomu fajn.
přidáno 08.07.2011
hodnoceno 8
čteno 1668(24)
posláno 0
Další díl povídky a puberťačce Viki.
přidáno 11.07.2011
hodnoceno 8
čteno 1527(11)
posláno 0
po dlouhý době zase jeden díl...:-)
přidáno 11.10.2011
hodnoceno 4
čteno 1311(8)
posláno 0
jubilejní 10.díl :-).....enjoy!
přidáno 22.10.2011
hodnoceno 2
čteno 1187(5)
posláno 0
jeden americkofilmovej díl...:-)
přidáno 27.10.2011
hodnoceno 3
čteno 1138(4)
posláno 0
ani nevím, kam tento výtvor zařadit :-) ... je to můj příspěvek do Vánočního čísla našeho školního časopisu, které jsme chtěli pojmout trošku jinak.... :-)
přidáno 05.12.2011
hodnoceno 4
čteno 2670(9)
posláno 0
na třetí pokus, 2x se smazala, tak snad se bude alespoň trošku líbit
přidáno 27.07.2011
hodnoceno 2
čteno 1465(10)
posláno 0
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :
anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming