|
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
|
|
Zvrácené jako Vomitus sám
|
|
|
|
...... a sněží
|
|
starší... ale má srdeční záležitost :) + foto vlastní výroby :)
|
|
Říjen 2005. (tenkrát psáno jako školní slohovka =) )
|
|
|
|
omylem smazána...opět obnovena...protože prostě má pro mě momentálně mnohem větší význam...omluvte mě:)))
|
|
Autobusová...
o ránech, který teď zažívám...
a... je věnovaná... protože venku nesvítí sluníčko... a já se nemůžu ani smát ani brečet...
|
|
dulezity je najit aspon vchod
|
|
Mělo by to být jako píseň... na kytaru...
|
|
|
|
|
|
|
|
Myslím že láska nepotřebuje komentář.
|
|
Jedna z mých básní...snad se bude líbit,poprvé něco uveřejňuji,tak jsem zvědavá na reakce...Hlavně upřímně,ráda si přečtu jakoukoliv kritiku
|
|
Close you eyes and I´ll kiss you, tomorrow I miss you...
Věnováno tobě... když mi chybíš.
|
|
člověk už ve tři ráno neví, jestli je to snění...nebo jen pohádková realita...;)* ze které ráda utíkám...asi nějaký Popelkovský syndrom...nevím;-D
asi zas blázním...blázním...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.

