|
Báseň vznikla po jednom dialógu. Neviem, či je zaradená v správnej kategórii, to posúďte prosím sami. Rada by som už v úvode upresnila, že som sama veriaca, a teda vôbec nemám v úmysle znevažovať vieru.
|
|
Něco o morálně flexibilních mužích (a pozdrav Tomu Cortésovi, že inspiroval svou písní o morálně pružných ženách :-)) )
|
|
Moje sestra se svým přítelem mají takovou hospůdku,a protože jim tam často na pánských WC hosté pomočí zem,řekli mi ať napíšu nějaké upozornění které tam pověsíme. Tak jsem napsal toto..:-)
|
|
-
|
|
|
|
Slyšel jsem onehdá jeden vtip, tak jsem jej z dlouhé chvíle převeršoval. Umění v tom asi nenajdete, snad jen úsměv.
|
|
Všichni jsme ho četli, někteří jej čtou. Tak jsem se pokusila shrnout obsah Brávíčka do několika rýmů.
|
|
Hlavu vzhůru.
|
|
|
|
:-)
|
|
dávejte si na mne pozor :)
|
|
www.facebook.com/navoru.cz
|
|
:-)
|
|
|
|
|
|
Jen tak nenáročně, škodolibě...
|
|
No, co dodat. Snad jen, děkuji finančním a pojistným výpočtům (fipka) za inspiraci. :-)
|
|
Ehm..
|
|
Trochu humoru.
|
|
Vánoce z trošku jiného pohledu ;)
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
ladygodiwa [14], Davidss [10], fastavačka [9], oči směrem k zemi [8]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

