Novinky


[18.01.2015]

Export deníkových zápisků

Nově je možno exportovat všechny deníkové zápisky. Exporty najdete v sekci nastavení. Autoři s premium účtem mohou navíc exportovat zápisky včetně komentářů.
[13.01.2013]

Zobrazení galerie

Ode dneška se zaznamenávají návštěvy jednotlivých obrázků v galeriích. Funguje to stejně jako přečteno v dílech a denících.

Experimentálně je pak zapnuto zvýraznění VIP autorů (= s premium účtem) v chatu - hvězdičkou.
[04.10.2012]

Neheslované deníkové zápisky

Jelikož mě už nebavilo prodírat se deníkovými zápisky, z nichž jich je hodně zaheslovaných, byla vytvořena nová záložka v denících, která zobrazí jen ty, které heslo nevyžadují. Nazval jsem ji neheslované. Nic lepšího mě nenapadlo, pokud by někdo věděl o lepším slovu, nechť se ozve. A v souvislosti s tím vznikla i další záložka, komentované, tj. neheslované deníky s nejvíce komentáři.
[16.09.2012]

Pexeso

Pexeso dostalo nové, tentokrát pohádkové, obrázky. Kdo si hraje, nezlobí :)
[14.09.2012]

Vlastní horní banner

Další z nových funkcí pro autory s premium účtem. Nyní si můžete do hlavičky webu nahrát jakýkoliv vlastní banner, nejste tedy omezeni výběrem na serveru, a také si můžete nahrát libovolně vysoký obrázek, jak se vám bude líbit. Nahrát si jej můžete v sekci Nastavení -> Ostatní.
[13.09.2012]

Nový vzhled

Premium autoři (platící) se budou mít lépe než v bavlnce. Mám pro ně hned několik novinek.
1. Nový - černý - vzhled. Přepnout si na něj můžete kliknutím vlevo nahoře vedle loga na černý čtvereček.
2. Vlastní tajná sekce v diskuzním fóru. Název sekce je Premium, přístup do něj mají pouze premium autoři, a pokud budete mít cokoliv na srdci a vepíšete, bude to řešeno přednostně :)
3. 10 nových bannerů v záhlaví webu. Bannery se budou postupně rozšiřovat, a vy k nim budete mít přístup. Stačí najet do sekce Nastavení -> Ostatní a nastavit si ten, který se vám líbí.
[30.08.2012]

Premium účet

Chcete-li podpořit tento server, máte od nynějška možnost, a to zaplacením si premium účtu. Za 300,- Kč na rok získáte pár výhod oproti neplacenému účtu, asi nejzajímavější pro vás je neomezený počet vzkazů a možnost si je exportovat. Více informací najdete po přihlášení v sekci Nastavení - Premium.

V přípravě je i alternativní tmavý vzhled, který bude přístupný pouze autorům s premium účtem.

Souběžně s tímto byly uvolněny exporty děl, tj. je nyní možné je exportovat kdykoliv, nejen jednou za měsíc. A navíc můžete nově exportovat i své poznámky.
[25.06.2012]

Vkládání děl

Byla upravena podmínka pro vložení nového díla. Doposud musel mít autor stejný počet komentářů jako počet vložených děl, bez ohledu na autora děl, pod které komentáře přidal, aby mohl vložit dílo další. Nyní se do komentářů počítají pouze komentáře k cizím dílům.
[23.06.2012]

Komentáře v soutěžních dílech + chat

Opět zde máme pár drobných úprav:
1. Jakmile skončí soutěž a je znám vítěz, probíhá další komentování děl stejně jako klasická díla, tj. pokud má autor díla nastaveno v nastavení "Posílat komentáře k vlastním dílům, zápiskům, obrázkům v galerii na email" na ANO, obdrží emailem zprávu o tom, že mu byl k dílu udělen komentář. Navíc je možné v komentářích také reagovat na jiné autory.
2. V profilu každého autora je možné zobrazit si jeho všechna soutěžní díla.
3. V pravém chatovacím okně je nové zaškrtávací políčko. Pokud jej zaškrtnete, tak v roletce vidíte pouze ty autory, kteří jsou momentálně online.
4. Ve vlastním profilu, pokud jste přihlášeni, vidíte nový odkaz "přečteno", a když na něj kliknete, zobrazí se vám díla, které jste na tomto serveru přečetli, řazena nahoře od naposled přečtených.
5. V seznamu soutěžních děl již ukončené soutěže najdete dole posledních 10 vložených komentářů.
[10.06.2012]

Vylepšení galerie a upozornění na nová díla

Pomalu jsem začal aktualizovat galerii. Nyní je možné stejně jako v komentářích u děl i tady reagovat na předchozího komentujícího výběrem jména z roletky. Navíc autor galerie obdrží (pokud má nastaveno v nastavení -> ostatní -> Posílat komentáře k vlastním dílům, zápiskům, obrázkům v galerii na email) info emailem o novém komentáři k vlastnímu obrázku.

Vrátilo se zpět upozornění na nová díla/zápisky. Navíc v nastavení -> ostatní je možné toto upozornění vypnout, nebo upozorňovat na díla/zápisky, která byla vložena až od určitého data.
[04.04.2012]

Chodník hanby

Objevil se tady návrh na jakousi nástěnku, kde by se zobrazovali aktuálně zablokovaní autoři. Tedy byl vytvořen "Chodník hanby". Odkaz na něj je pod "Chodníkem slávy" :)
[27.01.2012]

Exporty a další

Když si najedete do Nastavení - Export, můžete si vyexportovat vaše díla, nebo díla včetně komentářů. Každé dílo do samostatného textového souboru, to vše hezky zabaleno do jednoho .zip archívu. V případě většího počtu děl to může být náročnější operace na výpočetní výkon serveru, proto je tento export omezen na 1x za kalendářní měsíc, tedy 1x díla a 1x díla včetně komentářů. Každého prvého dne v měsíci se to zresetuje a můžete exportovat nanovo.

V sekci Nastavení - Ostatní jsou 2 nové položky:
1. Zobrazovat koho mám v oblíbených - kde si můžete zvolit kdo má vidět vaše oblíbené autory.
2. Zobrazovat mě ostatním v seznamu autorů, kteří přečetli konkrétní dílo - kde si můžete zablokovat viditelnost vašich přístupů u jednotlivých děl, tj. pokud nějaké dílo přečtete, vaše jméno se zobrazí jako skryté v seznamu autorů, kteří dílo přečetli.

A poslední aktualita. Nuceně se rozloučila s psanci autorka Eliška Vobrubová.
[24.01.2012]

Novinky posledních dní - chat

- Mailbox přejmenován na vzkazy, aby to bylo jasnější.
- Byl zrušen ukřičník, který byl nahrazen přímo chatem ve dvou verzích. Jedno malé boční okno v podstatě totožné jako ukřičník, a druhá plnější verze chatu na samostatné stránce.
- Došlo ke kosmetickým úpravám bočního menu po přihlášení.
- Po vzoru ostatních literárních serverů zrušena možnost anonymních komentářů. V poslední době sloužily jen k napadání ostatních autorů a zbytečným diskuzím s anonymy, kteří oné anonymity využívali.
- Upraveni oblíbení, v tuto chvíli je zrušena možnost zjistit, kdo mě má v oblíbených. Bude řešeno do budoucna v nastavení, kde si člověk zvolí, zda chce toto ukazovat, tj. koho má v oblíbených, nebo ne. Přičemž bude možnost nastavit zobrazování - nikomu, jen tomu koho mám v oblíbených, všem.
- Seznam konkrétních čtenářů daného díla nebo zápisku je přístupný nyní pouze autorovi, tedy ne všem, jak to bylo doposud. Volitelnost zobrazení bude upravena v budoucnu v nastavení.
[18.08.2011]

Statistiky

Nově můžete ve statistikách (odkaz je vlevo v menu) shlédnout nejaktivnější autory za jednotlivé měsíce či roky. Stačí kliknout na příslušnou hodnotu v měsíci a v sekci, která vás zajímá, a objeví se žebříček dvaceti nejaktivnějších v dané činnosti za dané období.
[25.11.2010]

Tématická soutěž

Soutěž o knižní cenu skončena. Výsledky zde.
[06.04.2010]

Design + Galerie + Hodnocení

Nejprve na úvod: není to úplně otestováno, a nějaké věci chybí dodělat, nicméně řekl bych, že nová verze je použitelná, a abyste si nemysleli, že jsem usnul na vavřínech, tak vám ji servíruji...

1. Design: jeden vzhled je o mnoho jednodušší spravovat a časově výrazně kratší dělat úpravy, proto bude pouze jeden, jeho podobu vidíte.

2. Galerie: Tak tohle je asi největší novinka, možnost zakládat galerie a vystavovat je. Ovládání je snad poměrně intuitivní, no kdyby něco, ptejte se. Veškeré vaše dosavadní obrázky byly přemístěny do vaší neveřejné galerie (odkaz ve vašem menu vlevo).

3. Bylo zrušeno hodnocení děl, prostě od teď jen komentujte. Pokud bude dílo zajímavé a hodné komentu, nebojte se, objeví se pak v tabulce dobrých děl. Tohle ještě chybí dodělat, takže tento nový systém ještě prozatím prosím nehodnoťte. Budou se počítat unikátní komentáře (aneb 10 komentů k vlastnímu dílu vás nahoru nepošoupne), počty znaků (delší komentář bude lepší než jeden smajlík), a nakonec i jakási bonita komentujícího.

4. Vložit můžete stále jen jedno dílo denně, nicméně přibylo další omezení - musíte mít alespoň stejný počet vložených komentářů abyste mohli vložit své další dílo.

5. Jedno omezení bylo zrušeno, a to obrázkové. Nyní není počet vložených obrázků ani galerií omezen.

PS: Pokud objevíte jakoukoliv chybu, podivné chování apod., prosím ozvěte se třeba mailboxem.

PPS: Díky puerovi za jeho náměty při přestavbě.
[15.03.2010]

Skupiny

Tak aspoň nějakou větší novinku po čase bych tady měl. A tím jsou SKUPINY. Skupinu může založit kdokoliv, členem skupiny může být kdokoliv. Administrátor skupiny může registrace schvalovat, nebo nastavit rovnou že jsou schváleny automaticky. Uživatel může být členem více skupin souběžně.

Seznam všech skupin naleznete v horním menu v Autoři --> Skupiny.
Seznam vašich skupin s možností založení v levém sloupci, hledejte odkaz Skupiny.

Každý člen skupiny může vložit své dílo nebo deníkový zápisek a určit, že toto dílo je součástí skupiny. Pokud se tak stane, objeví se toto dílo navíc i mezi díly dané skupiny.

Takže testujte a případně hlašte problémy, je to taková docela syrová verze, ale snad jich moc nebude :) Chybí ještě udělat nějaké upozornění na emaily, snad se k tomu brzy dostanu.
[05.10.2009]

Větší náhled ikonky

Na facebooku probíhala celý narozeninový měsíc diskuze o vylepšení psanců a prvním splněným přáním je větší náhled profilového obrázku, neboli ikonky. Takže pokud si nahrajete znovu svou vlastní ikonku, ve svém profilu bude reprezentována větší velikostí.
[30.08.2009]

MP3 v deníku

Přibyla možnost vložit mp3ku do deníkového zápisku. Fungování stejné jako v dílech.
[25.08.2009]

Výsledky tématické soutěže

Jeden rok, celkem 12 tématických soutěží. A kdo že se stal celkovým vítězem a putuje na chodník slávy? S poměrně velkým náskokem puero. Gratulujeme :)

Kompletní výsledky (v závorce je uveden počet získaných bodů):

puero (104), Tom (86), Aliwien (76), Yarrod (69), gabkin (60), LUKiO (51), mr Scraper (46), Boleslava (42), pocitová (39), Nikytu (37), Miro Sparkus (36), Azure Sky (35), Ludmil Elis Quo (34), Delivery (33), Adrianne Nesser (33), derrry (30), Jarda (29), kitty24 (28), Lizzzie (27), Severka (25), prostějanek (24), Sokolička (17), katitek (16), milancholik (14), Dimi (13), jackiesparrow (12), Lay (11), Sirius (10), Strakatý pes (9), Hanička (9), M.V.Jung. (8), Dack Janiels (8), lidus (6), jana.roz@seznam.cz (5), otazník (5), Dash.s.niece (4), Mitzi (4), Indigo M (3), desde (3), Me and you and all the others (3), Left (3), Sari (3), Bibi (3), HEPPY M'NDEYZ (3), LadyLoba (1), snk (1), nehledaná (1), Housenka (1), speranza5 (1), netina (1), Tyrkenit (1)
1|2|3|4

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersApple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku