|
on?ne?ano?je?
|
|
|
|
|
|
..voda v ohni lituje,krok jediný marnivý..
|
|
...A co bude dál ?
|
|
HNĚV..
|
|
Nemám ráda drogy, alkohol, cigarety, ale to neznamená, že se neumím bavit. Nemám ráda falešné lidi a o to víc mám nepřátel, protože nemám problém říct člověku do očí, co si o něm myslím. Lepší to asi není, ale férovější určitě.
|
|
22. 11. 2006
|
|
Úryvek z nedopsaného kyberpunkového eposu. Tato část byla napsaná jako první. Byla napsána v Kaunasu v Litvě, kde jsem byl se školou.
|
|
je to už z dříve...jen jsem to po roce trochu "přehodnotil":-)
|
|
Věnováno dívce... pro kterou jsem žil. Vím že toho není mnoho... Promiň
|
|
..je to pryč a je to blízko..černá v bílé a bílá v černé..máme to a zase v plen..odchází to do nás samých..nepoznaných..
|
|
|
|
Pro někoho naplnění pocitu důležitosti, pro mě ubírání svobody.
|
|
sám v sobě bloudíš...
/hezké svátky všem/
|
|
1. 2. 2006
|
|
|
|
vymrzlej, zablácenej, ale šťastnej...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Wolf [17], Petla [16], Milda [15], sarka.bendova [14], MCCM [13], Matěj Ptáček [10], Marie Bernadeta [10]» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.

