|
už nějakou dobu si píšu myšlenky. Pocity. Vzpomínky. Tohle je jedna stránka z mého deníku (anotace: "Bože, nám tak strašně moc chybí láska...")
|
|
|
|
|
|
volná inspirace.../ děkuji/
|
|
|
|
Budu ráda za postřehy a rady .. Přeci jenom, je to v podstatě prvotina :)
|
|
Rodina je pro mě nejdůležitější věc na světě a sestřička je moje sluníčko.
|
|
Chceš v zúfalstve stratiť nezískané?
|
|
Láska je na světě asi stejně dlouho, jak život sám. Existuje na něm v různých podobách. Je zde mateřská láska, sourozenecká a partnerská. Láska také může být první, poslední, osudová, nepřející, vražedná, nebo dokonce nešťastná. Toto je bohužel příběh nešťastné lásky.
|
|
jen mění...
|
|
|
|
z města, z kruhu, z myšlenek... tady, dnes... ty, já... kdo ví...
|
|
příští zastávka Náměstí Republiky
|
|
A nebude...
|
|
Pokus o něco malinko optimističtějšího i přes olověné mraky ze slz... Ale dopadlo to zase stejně...
|
|
Ty mi rozumíš... .)
|
|
Krátká povídka jako zamyšlení nad životem, lidmi a tak vůbec :) (otištěno v Rýmařovském horizontu)
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Spáč [17], pier [17], Gothaj bez Cibule [15], Fero132 [14], Plajda [14], TheShmash [13], Ellis773 [12], Ben Víno [12], Kryštof [8], anjayani [4]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

