|
Ukončete prosím nástup a výstup, dveře se zavírají.
|
|
Pro všechny zdejší čarodějnice, čarodějky a vědmy.
|
|
Bludičko ubohá...
|
|
Inspirováno sousedkou zahradnicí..jaro dělá divy. Snad mi andělé odpustí.
|
|
Jak nádherný pocit letět.Tak si to naposled užijeme co nejvíc.
|
|
|
|
Básnička psaná původně jako drabble
|
|
|
|
|
|
Když skála promluví...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=Stg5t3zDbiM
http://www.youtube.com/watch?v=E6sqA9QtV5I... big girls don´t cry ... THEY EAT CHOCOLATE!
|
|
|
|
bez anděla ...
|
|
swing
|
|
Tato neumělá básnička je stará asi osm,deset let,mám rád Irsko,Skotsko,starou Anglii,a dávné časy tam,balady,písničky..Jako bych tam kdysi byl,tak je mi to důvěrně známé..Tak jsem toto kdysi vyhrabal ve starém sešitě,je to jednoduché ale psané ze srdce..:-)
P.S. - Mám cosi s pc,a nejde mi reagovat na komentáře,jen napsat a vložit,tak to píšu sem,ať si někdo nemyslí že jsem namyšlený nebo něco,a i na kritiku nereaguju..:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

