|
nikdy mne nemiloval
|
|
Jistá slečna chtěla, abych napsal písničku "Spřízněná". Tak tady je.
https://soundcloud.com/tomcortes/tom-cortes-spriznena
|
|
...
|
|
vášní
|
|
Najednou jsme se milovali, jemně a krásně, až když jsem zavřela oči, cítila jsem Pavla. Dotyky, vůní, bože jak si byli podobní.
|
|
každý vztah jednou končí..
|
|
....
|
|
Koronerova zpráva z baru v Orlandu - Když jsme dorazili na místo, těla byla ještě teplá... (nyx,2016)
|
|
Je to o dívce, která uměla létat a utíkala tak před problémy ve škole. Povídka poskládaná z mých snů, které se mi v noci zdají, a ze skutečných prožitků. Je to taková blbinka, ale třeba se bude někomu líbit.
|
|
Celý kult je na nohou a hledá neznámého, který si troufale dovolil jít k samotnému Balovi. Začíná jít o holé životy. I kdyby hrdinové přečkali noc, jak se bez pomoci postaví nemožné výzvě? Naděje je nedostatkové zboží, rituál se blíží a stejně tak i poslední boj. S ubývajícím časem hrdinové přemítají nad tím, co před šesti lety u průsmyku mohli udělat jinak a vyjasňují si, budou-li rány z minulosti ovlivňovat jejich současná rozhodnutí a činy.
|
|
Jak pokrytecká je tahle věta...
|
|
lžeme
|
|
divná, neklidná, ovíněná a z pohledu chlapa...jen takovej pokus..nápad
|
|
....
|