|
má úplně první, rok 2011
|
|
|
|
Básně co napsal sám život
|
|
|
|
volby prezidenta jiným systémem
|
|
Kubíček je borderka jako z učebnice - miluje ovečky a spánek a morkové kosti a vůbec všechno, s čím se dá užít pořádná zábava. Jenže tentokrát není čas na hraní. Kubíček bude muset prokázat notnou dávku odvahy, jeho kamarád je totiž v nebezpečí!
|
|
V práci jsem se zaposlouchal do depresivního jednovárného hukotu strojů a pocítil jsem nutkavou potřebu vyjádřit se verši:
|
|
Psáno pro ni.
|
|
věnováno...
|
|
|
|
Trempská romance
|
|
|
|
abychom ho neslyšeli a nevyplašili...
|
|
Epitaf.
|
|
společné dílo autorů ivkaja+ nostalgik, Lázně Vráž: 15.8.2008
|
|
Zamilovaná.......chtivá.......snivá......snad prominete.....
|
|
momentka... prostě mi tam vlítla
|
|
Prostě miluju letní bouřky...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
charogne [18], *-_-* [13], Teenka [12], Scatta [11], Dutohlav [10], terezka.03 [5], el26 [2]» řekli o sobě
loner řekl o Yana :Citlivá básnířka. Když vám bude říkat, že není romantik, nevěřte jí :)

