komentáře k dílům uživatele :

14.12.2011 - 16:16

3
pěkná povídka.
Su dobrej ,)

31.01.2011 - 11:28

3
mno, trošku zvláštní...ale docela dobrý...

25.06.2009 - 18:45

3
Začátek trochu divný, ale pak se to docela vysvětluje, takže proč ne :)

04.06.2009 - 16:53

1
otevřené a upřimné líbí se mi to