![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Je jedno že v tom cítim inspiraci písničkou, je jedno že obrázek je letní. Básnička je povedená (-:


Ten poslední verš mi jaksi skřípe..., ale na druhou stranu , mít tak pevné spojení, na to se nedá říct nic víc, než prostě úžasné :)


Něco takovýho se dalo očekávat....i u této básně a i u politiků....s tou prdelí, to si vážně myslím, že to tak dopadne..., no necháme se překvapit :)))


Ten obrázek je hezký.A srandovní básnička je o racce co děvka byla,úsměv mi na rtech vykouzlila.Ale jinak nic moc .
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [13], Meluzina [12], Caro_in [12], arwmarie [12], Sirael [10], nanynaaa [9], mprecek [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Thesssinka :o Thessince ještě uslyšíme - v hitparádě v rádiu... :-D