komentáře k dílům uživatele :

18.04.2008 - 20:52

13
Díky všem za komentáře

18.04.2008 - 20:51

13
jo .. špatné zařazení, díky za komentář

18.04.2008 - 18:12

13
Moc hezký...

18.04.2008 - 16:45

13
Jop taková roztomilá... Ale spíš bych řekl že miniatura než báseň ;)

18.04.2008 - 16:25

13
hehe :D to je pěkný :D

18.04.2008 - 11:27

13
pobavilo mě to, je to příjemná miniaturka, jen tak dál. (chválím, že tam nejsou žádná malá písmenka, díky ti za to ;-)

18.04.2008 - 11:14

13
Není to vůbec špatný :-)))

18.04.2008 - 07:12

13
Díky :o)

18.04.2008 - 06:48

13
roztomilé:-o))

13.04.2008 - 12:43

8
díky jackie

13.04.2008 - 12:42

8
díky za komentář

13.04.2008 - 12:31

8
moc povedené.. :)

13.04.2008 - 11:19

8
souhlasím. hezké :)

10.04.2008 - 11:39

8
Díky Gabkine

10.04.2008 - 11:16

8
Opravdu hezké a jemné.