![]() |
komentáře k dílům uživatele :
docela se mi to líbí a taky nemám ráda skejťáky :D dobrý :)
pěkně se to čte, má to i dobrý nápad, ale jen bych ocenil to co ti ve škole jistě taky cpou - odstavce, odstavce, odstavce. Pak by se to četlo ještě lépe.
Taky se mi to líbí....
Už jenom proto, žemiluji Tvůj styl psaní...:)
Už jenom proto, žemiluji Tvůj styl psaní...:)
taky se to mi to líbí...:) už proto, že nesnáším skejťáky...
vypadá to dobře..
hodně se mi líbil ten začátek.. :)
tak jsem zvědavá na pokračování..
hodně se mi líbil ten začátek.. :)
tak jsem zvědavá na pokračování..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.


