![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Dandy : ať to duo, kvarteto, nebo symfonie. V každém tónu je láska, co v nás žije a plane, má hezký rytmus.
Hani děkuji moc.
Je napsaná na fotku,pohled přes okno v Klášteře Porta coeli.
Tobě také příjemné svátky.
Je napsaná na fotku,pohled přes okno v Klášteře Porta coeli.
Tobě také příjemné svátky.
Hanulka: Hani děkuji za komentář.Jeto vlastně jen odpověď na otázku kamaradky.
Dandy : zachycuješ kontrast mezi přírodou, která vzkvétá, a lidmi, kteří často ničí to, co je kolem nich krásné a něžné. Tvoje slova jsou silná a vybízejí k zamyšlení. Děkuji. Vzpomínka na krásnou píseň Marušky Rottrové......
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)


