nobody
datum 30.03.2008
ying-yang 36, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 26.11.2011 - 12:47
komentářů9
soucítím, znám a závidím, jak skvěle to umíš podat =)
přidáno 26.11.2011 - 12:42
komentářů3
To je přesný a skvěle podaný... Bohužel si tímhle prochází čím dál víc slečen, kterejch je škoda (včetně mě? Teď o tom asi budu přemejšlet...)
přidáno 25.11.2011 - 15:07
komentářů9
Sokolička jasně dokazuje, že umí :-) Perfektně zvolené zvukomalebné obraty, které jdou ruku v ruce s myšlenkou a záměrem... Tleskám!
přidáno 16.10.2011 - 21:13
komentářů9
Smutné.. Ale člověk musí vždycky zvážit, kdy se vyplatí se pro někoho tak trápit... I když člověk si asi neporučí, což? Jinak dobře řečeno - výrazy pěkně hrají . A tedy ryzáky jsem odhalil, možná i proto, že mám slabost pro zrzky :))
přidáno 16.10.2011 - 21:09
komentářů3
Hmm smutný "happy ending"... Řekl bych, že se mi to líbí, ale to není to správné vyjádření pocitu... Má to rozhodně něco do sebe a člověk v tom (jen částečně přeci jen) najde i sebe.

Trochu z jiného soudku... Připomnělo mi to, jak jsem tuhle ráno zvládnul zabloudit v Praze ne při plném vědomí a snad hodinu jsem se motal ztemnělými ulicema, aniž bych narazil na jediného živáčka... fuj
přidáno 08.10.2011 - 16:38
komentářů9
puero: Stačí říct, že mám rezavé vlasy?:-) Jinak děkuju.:-)
přidáno 29.09.2011 - 22:43
komentářů9
nevysvětluju si zpěněné ryzáky nijak, protože konec hovoří za vše... au
přidáno 29.09.2011 - 15:58
komentářů9
...má to atmosféru...jen ti ryzáci vlasů jsou trochu matoucí...asi záměr :)
přidáno 29.09.2011 - 09:58
komentářů9
Povedené. Nedovedu si sice dost zřetelně vybavit zpěněné ryzáky, tím spíš ve vlasech, ale taková ta agónie sklíčenosti samotou je tam krásně patrná, jako když se hraje na trubku: bez orchestru je trubka vždycky tak osamocená a melancholická.
přidáno 28.09.2011 - 18:02
komentářů9
pěkné :)
přidáno 18.09.2011 - 02:11
komentářů6
dobrá...
přidáno 28.08.2011 - 18:49
komentářů13
konec mi vyrazil dech... skvělá práce
přidáno 22.08.2011 - 08:09
komentářů6
Mně se taky líbí hlavně ta poslední sloka. Dobrá!
přidáno 21.08.2011 - 18:20
komentářů6
poslední sloka je naprosto výborná! ;)
přidáno 17.08.2011 - 13:38
komentářů10
...sténání zraněnýho stromu...skvělej obraz.
přidáno 16.08.2011 - 19:40
komentářů30
...ne protože nemůže, ale ona nechce... kéž by mi to nebylo tak děsně povědomý....rodiče si člověk nevybírá...bohužel.
přidáno 16.08.2011 - 19:33
komentářů6
...souhlasím, že ten konec má grády.
přidáno 11.08.2011 - 14:19
komentářů6
je to moc dobra basen..libi se mi..kazdy slovo sedi..
přidáno 03.08.2011 - 16:15
komentářů13
"Ty jsi blinkala?"
Ano, na vaši zeď, dědečku.
To byl taky dobrý trapasn =)
přidáno 19.06.2011 - 07:04
komentářů30
Naskočila mi z toho husí kůže...
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 30
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming