![]() |
komentáře k dílům uživatele :
kekebreke: Tak za prvé děkuji za komentář.kazdy názor a kritika je přínosem.Jsem v tom všem úplně nováčkem.Řekla bych,že chvíle kdy něco napíšu jakou ty kdy jsem smutná.nestastna nebo v depresi.Je to vždycky rychlý výplod slov a moc o tom nepřemýšlim.Musim se na to zaměřit a víc na háčky.čarky a na celkový dojem,ale ještě jednou děkuji za názor.Cenim si toho
"trocha kritiky snesu" - ok, budu se podle toho řídit a říkám, že by to chtělo dopilovat. Kdybych ale mohl, řekl bych, že je to totální slint, bez vkusu, rýmů, opakujících se slov, chybějících čárek, háčků, pozbývající rytmiku. Na pátou obecnou snad ještě dobrý. Ale trocha kritiky pro mne znamená, že říkám, "chce to lehce dopilovat".
človiček: A nejhůř na tom stejně kuřata...
A co na to ptáci? Chtěli by být lidmi a proměňovat tolik příležitostí.Být ptákem dneska není dobrý.Jinak zdravím a krásný let přeji.
človiček: Bohužel to není jenom sen,realita někdy jiná něž by si člověk přál a vzít si ponaučení a zocelit se v životě po takové zkušenosti je věc nutná.
Někdy je kruté to slovo neříct .Někdy se šeptá spoustu let a pak ho vysloví ta malá holčička co mezitím vyrostla a ani netuší jak k tomu došla,jaký vzorec jednání ji k tomu celý život vedl.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
jednou uklouznu na slupce od banánu [18], Kristen [16], Kettina [15], Sabatu322 [11], sarka [9], AJA [2], zamyšlená [1]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )


