2857.gif
datum 25.02.2019
ying-yang 37, žena, Zlín
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 23.02.2020 - 09:42
komentářů10(1.)
Až kruté je, kolik je v téhle básni pravdy a skutečnosti toho, jak to opravdu v dnešní době funguje a člověku z toho může být akorát smutno. K zamyšlení a hodně dobře napsané a děkuji za upřímný pohled
přidáno 23.02.2020 - 09:40
komentářů4(2.)
K zamysleni
přidáno 22.10.2019 - 12:44
komentářů5(1.)
To mě hodně bavilo číst ☺️je v tom hodně energie a pravdy celkově to má co do sebe
přidáno 19.10.2019 - 11:51
komentářů12(11.)
Paráda ☺️
přidáno 18.10.2019 - 12:22
komentářů3(1.)
Hodně silna basen.
přidáno 05.06.2019 - 23:27
komentářů2(2.)
A zas potemnělý víčka u svíčky
Zas přibyl příběh kratičký
To zasněná jsi se na chvíli
Kdy panáky a pivo stačily.

Snad z kouře dým ti dodá kuráž
A nastolí tvým dnům jako směr
Co potřebuješ ať je Tvá stráž
Nad osudem chceš být svá, tak se snaž

Cigarety pach a později i pot,
Co ulpí ve šlépějí tvých stop i bot
K zamyšlení tě má dovést tvůj cit,
Kam míříš kde chceš vlastně být?
přidáno 16.05.2019 - 04:54
komentářů3(2.)
Meluzina: moc děkuji
přidáno 13.05.2019 - 04:56
komentářů4(3.)
Smutne
přidáno 10.05.2019 - 17:50
komentářů9(6.)
Pěkná
přidáno 19.03.2019 - 06:12
komentářů5(5.)
človiček: raději básně o životě tak jak je než kolikrát pozitivní bláboly vyzdvihující vzdušné zámky.Uvidime třeba se mi něco povede
přidáno 19.03.2019 - 04:59
komentářů5(4.)
človiček: Děkuji za komentář.basnička není o nikom koho znám.pokusim se zaměřit na pozitivní básničky.mas pravdu že mám samé pochmurné.
přidáno 12.03.2019 - 17:46
komentářů4(2.)
pěkný
přidáno 04.03.2019 - 21:11
komentářů11(10.)
Jedním slovem fascinující
přidáno 04.03.2019 - 16:21
komentářů1(1.)
Přesně tak jak božské
přidáno 04.03.2019 - 16:05
komentářů1(1.)
pěkný,hodně čtivé
přidáno 04.03.2019 - 10:11
komentářů2(2.)
Helfanderios: děkuji za upozornění ono to tak bylo myšleno chybicka se vloudila
přidáno 03.03.2019 - 14:26
komentářů6(6.)
Moc se mi to libi,
přidáno 03.03.2019 - 12:08
komentářů1(1.)
Krutá pravda,skvěle napsané
přidáno 01.03.2019 - 18:02
komentářů5(2.)
človiček: problém je v tom že myslim více na ostatní jak na sebe a i když si to neuvědomuji žiju život na úkor ostatních než sebe.Vim že bude lépe ale každopádně raději pro ostatní než pro sebe.rodina a přátelé jsou pro mě vším i na úkor mě.
přidáno 01.03.2019 - 16:51
komentářů5(4.)
kekebreke: Tak za prvé děkuji za komentář.kazdy názor a kritika je přínosem.Jsem v tom všem úplně nováčkem.Řekla bych,že chvíle kdy něco napíšu jakou ty kdy jsem smutná.nestastna nebo v depresi.Je to vždycky rychlý výplod slov a moc o tom nepřemýšlim.Musim se na to zaměřit a víc na háčky.čarky a na celkový dojem,ale ještě jednou děkuji za názor.Cenim si toho
1|2
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming