![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Jak pak asi člověku chybí Himaláje či Andy. Ty jsi někde pryč? Jsou to takové elegie. Mě ten název nenechává v klidu, tak sem furt lezu. Teď mi přišla pozvánka na Silvestra do Jeseníků na chatu, supr, hlavně, že jsem včera říkal, že se zavřu doma a půjdu spát. Tak doufám, že bude alespoň hodně sněhu, sněžnice jsou lepší než lyže, můžeš jít kam chceš.
Homér: neni zac. Jeste se mi od nej hrozne libi Jezero.
Jo, díky za tip, Kittchen, zatím poslouchám ty Sudety, podruhý už teda.
Při čtení Tvé básně mi na chvíli hory chybět přestaly. Jako bych šla průsmykem... ;-)
Mně se ty obrazy líbí. Všechno to vidím a cítím... možná něco jiného než autorka, ale to přece neva.
Severak: Kittchen je divný hudebník, kterého jsem poslední dobou začala poslouchat a hrozně mě baví. Našla jsem ho přes písničku Sudety.
Velmi příjemně mě překvapila. Konec básně mi přijde hodně povedený.
líbí se mi ten obrat se zubama a vůbec celá je hezká, taky mi chybí hory
To je paráda. Tvé vyprávění/popisování mi připomíná štrikování. :)
Čtu to znova a je to čím dál lepší :D nic mě nebolí a jsem na to hrdý :D
Smysl mi dávají jen poslední tři řádky a pak možná "bolestné zbytky diktatur", pokud se má jednat o důsledky výchovy.
DDD: Díky. Možná to zkusím, ale nějak nevím jak na to :D
To jsou vážně nádherná slova. Zůstávají. Jsem strašně rád, že jsem mohl číst. Měla bys vydat tu sbírku. Kdo už jiný.
mechanická okurka: děkuji, snad máš pravdu
Ta je moc krásná. Bolí. To je správě ;) . Velice hezké zakončení


