![]() |
komentáře k dílům uživatele :
A já myslel, že to psal nějaký kluk! Jen věk jsem odhadoval správně...Ale jinak je to moc něžné i když z toho trochu čiší smutek!
;o)
;o)
Když tanec lesních vil
se do vzpomínek skryl,
jezero je vyschlou louží,
nad ním smutek jak pták krouží,
z nitek jasu měsíčního
dál pohřební věnec vij,
smutno bez zpěvu vílího...
V srdci svém ten pocit skryj!
Možná, když si budeš přáti,
(srdce čisté budeš mít!)
vílí zpěv se sem zas vrátí,
zas budeš mít pro co žít!
;o)
se do vzpomínek skryl,
jezero je vyschlou louží,
nad ním smutek jak pták krouží,
z nitek jasu měsíčního
dál pohřební věnec vij,
smutno bez zpěvu vílího...
V srdci svém ten pocit skryj!
Možná, když si budeš přáti,
(srdce čisté budeš mít!)
vílí zpěv se sem zas vrátí,
zas budeš mít pro co žít!
;o)
Tak to vše nejlepší, ber to jako dárek k narozeninám =) já je mám až ve středu =)
Krásně romantický sen, který může být i realitou.. Zaujalo mě to snad i proto,že dnes mám také narozeniny... Přeji hodně inspirace do další práce.
...cesta do nebe bývá mnohdy trnitá...
...ale silná vůle a láska zmůže vše...;)
...ale silná vůle a láska zmůže vše...;)
vnímám, že je to hluboké jako propast...vnímám, že už radši vnímat nechci...hodně sil;)
Ta báseň zde bylo vložená v den, kdy jsem ji složila.. takže se ti to zdá =)
je možný, že už bych ji četla?? Nebo mám halucinace?? =-O
je uzasna... opravdu moc procitena... mluvi mi z duse...
Nemám moc ráda vulgarismy v básních...ale tak...v některých případech se to dá pochopit:-D...jj, je to pravda...je to o duševní vyspělosti....;)
Myslím, že nezáleží na věku, ale na duševní vyspělosti nebo nevyspělosti =) a občas člověk dospívá až moc rychle..
tedy ... já koukám... :)... nechce se mi věřit, že je ti opravdu tolik, kolik je...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lorraine [18], Sari [18], Pejda3 [18], bea.mai [18], Pišák [18], Laura Eleonora [18], CassiusRomarius [14], Sucháč [13], slunceblunce [10]» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}


