1377.gif
datum 11.02.2012
ying-yang 28, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 01.10.2014 - 14:14
komentářů15
Zamila: myšlenka je hezká, ale zpracování se mi s odstupem času nelíbí...
přidáno 01.10.2014 - 07:43
komentářů15
Pěkně melodická :-)
přidáno 30.09.2014 - 14:06
komentářů20
viz taron: joo vyrostl jsi nám zřejmě v obou směrech:-)opravdu hezké
přidáno 30.09.2014 - 10:22
komentářů15
Súhlasím so Sucháčom... Dúfam, že Tvoje emócie sú opätované - láska Ti prospieva, aspoň čo sa tvorby týka, o tom sa iste nikto nebude hádať. :)
přidáno 30.09.2014 - 10:15
komentářů20
NoWiš: O tom vôbec nepochybujem. Práve preto Ťa predsa zaujala, hm? ;) Good luck.
přidáno 29.09.2014 - 23:42
komentářů20
slnečnica: nemýlíš se ;) ona je opravdu jedinečná
přidáno 29.09.2014 - 19:45
komentářů20
Hm, tohle je vážně krásné, lehce smyslné, ale tak aby neurazilo ...
přidáno 29.09.2014 - 19:42
komentářů15
:)
přidáno 29.09.2014 - 19:39
komentářů10
Som za Lesbosu, ale keďže som Slovenka, ber ma s rezervou... Báseň je dokonalá.
přidáno 29.09.2014 - 19:36
komentářů20
NoWiš: Už len keď si obrazotvorne predstavím, čo básnik opisuje, hm... wau, toto je poézia Honzo! Je nádherne nežná, som presvedčená, že máš fantastickú múzu. Nemýlim sa, však? ;)
přidáno 29.09.2014 - 17:05
komentářů20
Hm, básně, erotika, sex. Si nám nějak vyrost :))))
přidáno 29.09.2014 - 09:49
komentářů25
NoWiš: To jsme dva :-)
přidáno 29.09.2014 - 09:34
komentářů25
Zamila: doufám ;)
přidáno 29.09.2014 - 08:41
komentářů25
NoWiš: Neboj, bude líp :-)
přidáno 29.09.2014 - 07:03
komentářů25
Zamila: no jo no, složitější období
přidáno 29.09.2014 - 00:31
komentářů20
ŽblaBuňka to zdůraznil správně...ten konec tu báseň udělal dokonalou...
přidáno 28.09.2014 - 22:54
komentářů20
...
Žehráš na svou dobu
a ani nevíš
jak ti sluší ...

bezva
přidáno 28.09.2014 - 22:24
komentářů23
tak tahle mě hodně zaujala, je do toho velmi vtipně zakomponovaná ta politická složka. No nic, jdu provádět nějaké zalítávání labutí....
přidáno 28.09.2014 - 22:21
komentářů8
Vidíš, to jsem mohla zaimplementovat do svý diplomky :-D
přidáno 28.09.2014 - 22:16
komentářů25
Uf, no, začínam se bát ... :-D
1 ... 32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46 ... 64
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :
Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming