![]() |
komentáře k dílům uživatele :
hm - co na to říct... ani já si nemyslím, že je to bomba... možná jak v čem - obsahem a zpracováním fakt ne, promiň...
drž se trochu u zdi s anotací ... vzbuzuješ větší očekávání ... anotace je bomba, to jo :))) jinak avg
Ani mě ta bomba neroztrhala na cucky, ale dojem nemám nepříjemný. Snad jen to se víc na tebe myslím - to je ptákovina. Nebo to těd. Oprav si chyby a až zase něco vložíš, ještě si to přečti, abys předešla takovým komentům.
Popravdě to moc bomba není. Odbytá formální stránka, jde to odnikud nikam. Bez pointy, bez života.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lucianecka [18], Chudák [14], maruska.hej [12], mi5ka [12]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.


