1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 10.10.2017 - 21:49
komentářů21
Yasmin: Napadlo mě, že tak trochu úsměvnou ironií osudu tou stejnou cestou, kudy se vracívám z hraní, pravděpodobně vozili ve středověku odsouzence k šibenici. Jsou chvíle, kdy si tak i připadám. Naštěstí jich není moc :-) Děkuju za tvá milá slova :-)
přidáno 10.10.2017 - 13:54
komentářů33
Nádhera. Víc k tomu neumím napsat. Ten klavír mě úplně pohltil.
přidáno 10.10.2017 - 13:44
komentářů21
Báseň mi přijde jako letmý dotek, přesto tolik intenzivní. Moc se povedla, pane muzikante :-)
přidáno 09.10.2017 - 16:13
komentářů21
však jo, nemáš vůbec zač. :)
přidáno 09.10.2017 - 13:12
komentářů21
SSS: To bych asi poznal i já... Vyšlapaná je ta cesta, na který mě to napadlo v sobotu o půl čtvrtý ráno. Za ty léta hraní po plesech a zábavách už ji mám dost zažitou. Každopádně dík za reakci...
přidáno 09.10.2017 - 12:58
komentářů21
dala mi. jak to poznat?
přidáno 02.10.2017 - 07:17
komentářů15
Jekaterina: kmotrov: Leslie: Johanka: Yasmin: Omlouvám se za tuhle hromadnou reakci, v noci jsem se vrátil ze Švýcarska a nevím, co dřív... Moc mě těší, že vás to zaujalo. Opravdu. Vážím si toho a děkuju za vaši návštěvu :-)
přidáno 28.09.2017 - 23:56
komentářů15
To je pěkné :) ten konec zamrazil...
přidáno 25.09.2017 - 13:06
komentářů15
Nezvykle těžká a ta trpkost! Ale já nikdy moc nebyla na sladký, takže jsem si dost smlsla.
přidáno 24.09.2017 - 17:39
komentářů15
Hezky jsi to poskládal do slov. To postesknutí je v ní opravdové.
přidáno 23.09.2017 - 16:30
komentářů15
Nenalhávejme si že jsme stále nahoře, život má své vrcholky i údolí. Podobným básním sluší provokace, klidně jsi mohl ještě přitvrdit.

https://www.psanci.cz/denik.php?denik_id=356-neverte-milencum
(mimochodem, úžasně to zhudebnil Merta)

Ale dobrý...
přidáno 23.09.2017 - 15:46
komentářů15
Líbí se mi způsob zveršování, ta těžkopádnost, která zde byla kritizovaná mě naopak přitahuje. I mě se líbí obzvlášť část se stříháním peří. Konec je velmi rafinovaný. Říct/napsat že se do výšky vznést nechceš a neumíš, je pravý opak toho co 90% básníků do svých básní komponuje, nebo co vídáme v "motivačních" citátech. Za mě palec hore, zdar a sílu :)
přidáno 22.09.2017 - 20:36
komentářů15
DDD: Já to nemyslela nijak zle, v angažované poezii se pranýřuje a tohle mi přišlo jako víc než jen osobní. Ale jak říkám, fakt netuším, o čem to je, jen vnímám, že je něco jinak.
přidáno 22.09.2017 - 17:12
komentářů15
Orionka: "Pranýřovat" je hrozný slovo. Nechci nikoho a nic pranýřovat, protože to je přesně to, co se mi hnusí. A máš pravdu, slova jsou jen slova. Ale o ně zas až tolik nejde.
přidáno 22.09.2017 - 13:06
komentářů15
Mně se naopak líbí, že je jiná než to, co většinou píšeš. Netuším, co konkrétně pranýřuješ, ale slova myslím nejsou ten nejpevnější sochařský materiál, stačí trocha větru... :). Tak bych se zas tak nebála, že někoho udrží. Kdo fakt chce, ten uletí.
přidáno 22.09.2017 - 12:05
komentářů15
Amadeo´´: Ano, pochopil jsi ji správně. Bohužel jsem jejím napsáním zároveň usvědčil i sama sebe právě z toho, o čem v ní mluvím...
přidáno 22.09.2017 - 11:18
komentářů15
Nevím, jestli jsem ji pochopil správně, ale vyvolala ve mně trochu úzkost. Nevadí mi, když se někdo drží při zemi, je realista a na nějaké létání v oblacích ho neužije, ale vadí mi, když druhým v rozletu, ve snění a vlastně v čemkoliv brání a má jen svou pravdu. Pěkně jsi to vystihl v této části:

"A budu stříhat peří ptákům
a lámat ruce těm
kdo šplhat chtějí po nebi"

Pro mě je to nejsilnější okamžik v celé básni…
přidáno 22.09.2017 - 06:41
komentářů15
Nikytu: Tak to mě těší :-)
přidáno 22.09.2017 - 06:39
komentářů15
Amelie M.: No, nejsem si jistej, jestli jde, nebo jestli je vůbec vhodný o tomhle psát, jak ty říkáš, nadýchaně. O přízemnostech se mi špatně mluví nějak vzletně :-) Díky moc za návštěvu a za postřeh :-)
přidáno 22.09.2017 - 01:08
komentářů15
Nápad se mi líbí. :-)
1 ... 35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47|48|49 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :
je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming