1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 23.10.2017 - 10:51
komentářů33
taron: Tak to moc díky :-)
přidáno 19.10.2017 - 19:51
komentářů21
Místo, kde se vítr obrací.. taky bych ho chtěla najít.
přidáno 19.10.2017 - 19:13
komentářů21
Tak čisté srdce má málokdo, sebelež? Ty si umíš lhát? nevěřím...
přidáno 19.10.2017 - 19:11
komentářů33
podzimní romantika? Není už to kam hnát, je to prostě dokonalé :-)
přidáno 19.10.2017 - 13:04
komentářů33
Teté: Moc děkuju :-)
přidáno 19.10.2017 - 11:47
komentářů33
Vracím se sem po delší době a první co čtu a poslouchám je nádherná kombinace. Budu mít asi vysoká očekávání při dalším čtení, nasadil jsi vysokou laťku. :-) Příjemný zážitek
přidáno 16.10.2017 - 07:57
komentářů16
Vašek Špongr: Díky moc za komentář. Nejsi první, kdo mi to píše. Bohužel jsem vystudoval operní zpěv a tohle je to nejjemnější a nejcivilnější, co dovedu. Nikdy mě nenapadlo, že to bude až takovej handicap :-)
přidáno 16.10.2017 - 07:54
komentářů10
timelady: Jsem rád, že se ti líbí. Díky moc za návštěvu :-)
přidáno 16.10.2017 - 07:53
komentářů33
loner: No, nevím, jestli poeta, ale nenapravitelnej jsem určitě. Je dobře, že ses ukázal. Dík :-)
přidáno 16.10.2017 - 07:52
komentářů33
Amelie M.: To mě moc těší. Děkuju :-)
přidáno 15.10.2017 - 20:54
komentářů10
tohle je nádhera :)
přidáno 15.10.2017 - 12:06
komentářů16
Pěkný text i hudba, jen bych volil civilnější zpěv, víc to pak vyzní.
přidáno 14.10.2017 - 22:50
komentářů33
DDD: ty jsi proste nenapravitelnej poeta. A drzi te to dost dlouho. A to je dobre ...
přidáno 14.10.2017 - 21:03
komentářů33
.. příjemná.. má tam místa, která mne naprosto okouzlují..
přidáno 13.10.2017 - 17:56
komentářů10
DDD: a možná je to tak dobře, že máme každý vlastní vnímání.. možná tím říkáš úplně něco jiného, než vnímám já.. já si z toho vybrala, co mě oslovuje a už to mě těší.. :)
přidáno 13.10.2017 - 17:39
komentářů10
Amelie M.: No jo, když já právě ty dva řádky považuju za to nejpodstatnější. Co teď s tím? Každopádně moc dík za tvůj pohled, budu nad ním přemýšlet.
přidáno 13.10.2017 - 14:14
komentářů10
upřímně mi tam nesedí závěr.. úplně to rozhodí můj pocit z básně, připadá mi vůči tomu, co je nad ním, takový nepatřičný.. možná to jen špatně vnímám, možná by stačilo zaměnit jedno slovo za jiné (v závěru)..

(teď mluvím o něčem dalším) -asi by se mi také líbilo, zakončit tento verš slovy - do rána odletěla a tak je to dobře...... protože to je přesně to, co z té básně cítím.... a je fuk, jaká slova se v tom důlku hřála.... zbytečně se netrýznit, zbytečně nestavět vzdušné zámky

ve své podstatě se mi krom závěru báseň dost líbí
přidáno 13.10.2017 - 11:59
komentářů21
Nikytu: Pravdu díš. Díky moc za návštěvu :-)
přidáno 13.10.2017 - 11:58
komentářů10
Nikytu: Yasmin: Moc vám oběma děkuju za zastavení a zamyšlení. Těší mě to :-)
přidáno 13.10.2017 - 00:34
komentářů21
Začátek je nejhezčí, ale tím ta krása nekončí. :-) Moc hezky vyjádřeno.
Život je takový, jaký je a málokdy je všechno perfektní. Ale i když se ty kotvy zaškubají, každý máme svoje místo. :-)
1 ... 33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47 ... 155
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o Severak :
Dlouho jsem přemýšlela, co napsat, ale ztrácím se v tom a nemám slov. Strašně silně mi imponuje a já nevím proč. Chci to zjistit!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming