![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Amelie M.: Nejhorší je, když člověk chce a zároveň nechce. Nebo si to bojí přiznat. Díky moc za návštěvu :-)
Ano, bohužel volání o pomoc není vždy snadné.
Líbí se mi, jak jsi to vyjádřil. Vzkaz přijat, trosečníku. :-)
Líbí se mi, jak jsi to vyjádřil. Vzkaz přijat, trosečníku. :-)
.. moc pěkná věc.. tiché volání o pomoc nemusí vždy vyjít.. je v tom mnohem víc, nedokážu to ale slovy dost dobře uchopit, nebudu se pokoušet
Yana: Moc děkuju za komentář. Pořád mi ale není jasné, co je na tom konci tak zarážejícího :-)
Jo. Jo! Asi už to bylo řečeno mockrát. Ale napsala jsi to nádherně.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Severka :Slečna.. co ji vůbec nemusíte znát osobně, abyste stačili pochopit alespon tak důležitou věco, jako je její světluškovské poslání... :)


