1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 25.01.2020 - 22:53
komentářů14
Ráčej se projít vašnosto,ať mohou zase něco krásného napsat.Nám se to moc líbí, namoukutě vynčuji pozdravení.
přidáno 25.01.2020 - 19:56
komentářů14
Tohle je úžasný vyjádření.... Někdy je snazší i vlastní žízeň propít... Jinak, celý je to dobrý.
přidáno 25.01.2020 - 18:05
komentářů14
U tebe je vždy jistota kvality. Nádherné obrazy, díky!
přidáno 25.01.2020 - 13:08
komentářů14
...první pocit...že cinkají i slova v téhle básni, jak je křehká...ráda četla...
přidáno 24.01.2020 - 13:37
komentářů14
nádherná... až do morku kostí rezonuje...
přidáno 16.01.2020 - 12:15
komentářů5
holka.přes.ulici: jo_: Díky moc, mám radost, že zaujala :)
přidáno 15.01.2020 - 15:19
komentářů5
nezne krasna..
přidáno 10.01.2020 - 10:35
komentářů5
Moc pěkná, nadějeplná, je mi z ní hezky :)
přidáno 09.01.2020 - 08:54
komentářů5
Mlčeti Zlato: Jo, kéž bych věděl, že vím. Každopádně lepší, když to nebude potřeba. Dík, jsem rád, že zaujala :)
přidáno 08.01.2020 - 23:55
komentářů5
Hoď záchranný kruh, když víš jak na to. Skvělé.
přidáno 04.01.2020 - 15:42
komentářů26
oslov radek: holka.přes.ulici: taron: Nějak nestíhám sem koukat... Děkuju moc a moc, jsem rád, že vás zaujala :-)
přidáno 21.12.2019 - 16:05
komentářů26
krása
přidáno 19.12.2019 - 10:35
komentářů26
Ani nedutám. Krása.
přidáno 15.12.2019 - 06:49
komentářů26
Krátká krasa
přidáno 10.12.2019 - 20:02
komentářů26
Vestigia: Jak říkáš... Jsem rád, že zaujala. Díky za návštěvu :-)
přidáno 01.12.2019 - 23:33
komentářů26
Nejeden takový večer, myslím, spousta z nás zná. Výstižné. :-)
přidáno 28.11.2019 - 07:22
komentářů26
mahdal: PrimaDen: Birtiri: Ayla: Amadeo´´: Díky moc, těší mě, že vás to oslovilo :-)
přidáno 27.11.2019 - 13:59
komentářů26
Překrásné :)
přidáno 26.11.2019 - 12:57
komentářů26
I já se připojuji k ostatním, protože je to opravdu krásně vyjádřeno.
přidáno 26.11.2019 - 10:21
komentářů26
nádhera☺
1 ... 10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Yana řekla o Sucháč :
Realista, který se občas toulá v oblacích ( to je to první co mě napadne ). Vnímám, že má jasno, ale přesto tomu občas uniká a je mu dobře v tom rozervaném světě básníků, muzikantů, bohémů, a to se mi líbí. Vnímám, že stojí nohama pevně na zemi, ale rád se od země odpoutá. Píše básničky plné radosti ze života, z lásky, z lásky a obdivu k ženám. Ví své a když se občas přežene mráček, brzy ho nahradí sluníčko. A ještě si cením toho, že dokáže pochválit, povzbudit, ale i taktně zkritizovat. Sakra co napsat negativního??? Asi jen to, že ho vlastně vůbec neznám...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming