![]() |
komentáře k dílům uživatele :
je to tak krasne zvolani, ze si ho ani netroufam hodnotit :-) kvetiny pro Demether... nemusis si schovavat minci pod jazyk. ty uz jsi platil...
hmm...mňam jsem trochu snílet tak jsem přivřel oči a znovu si v duchu vychutnal zde napsaná slůvka :)
hmm... oo jak výstižné a hezké dílko,hold je vidět že k mezi nás taky patříš :)
Doufám, že nepomlouváš mě....? Nejsem snílek, jen lítám... hi,hi........ no ,je úžasná...líbí se mi
tvoje poezie je ... když řeknu úžasná, nebude to stačit... píšeš opravdu nádherně..
smutnobolavá. a nostalgická, jak už tu bylo řečeno.
...a tak krásně vyjádřené pocity! líbí se mi, ..velice :o)
...a tak krásně vyjádřené pocity! líbí se mi, ..velice :o)
Líbí. Pěkně vymalovaná nálada krajiny srdce. Úsporně. A chce se říct, že i čistě.


