![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Vydej sbírku, prosím! Chtěla bych ji nosit při sobě, a pak někdy, až mi bude tak trochu mile smutno, pročítat tvoje řádky a přitom koukat na nebe, vdechovat vůni papíru a inkoustu a poezie, tajně se nechat unést do tvých snových krajin, pak všechny myšlenky odplavit s deštěm a větrem a sluncem, a vnímat jen ten POCIT. Prosím, vydej sbírku.
oslov radek: Yana: Yasmin: Lizzzie: Leslie: Devils_PIMP: Moc děkuju všem! :-)
Homér: No jo, sakra, to bych asi měl. Je tam fakt bordel. Dík, žes mi to připomněl :-)
Uklízel jsi na zahradě? Moc pěkný, já se takhle soustředit neumím.
chtěla jsem vyzdvihnout části, které mě nejvíc oslovily... ale pak jsem si uvědomila, že bych musela vlastně vyzdvihnout celou báseň. je krásná a moc!
tak tak vysoko, jako ty, nelétám....jsi pro mě orel , co létá výš , než já ...tvá báseň je snad více, než umění :)
ano. znovu taková krása. už nevím jaké superlativy použít, abych dostatečně vystihla můj pocit z tvé poezie. prostě mi to sedí jak prdel na hrnec, do té mojí nálady. vždycky!! a mohla bych tě číst pořád. nikdy se mi neomrzíš...
ŽblaBuňka: Cvokhauz: black.heart: slnečnica: Yasmin: takovou chválu si nezasloužím ...ale moc děkuju :-)


