1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 03.02.2021 - 20:11
komentářů18
vanovaso: To si nemyslím, ale Tvůj komentář mi udělal strašnou radost. Jsem rád, že jsi se zastavila a že se Ti líbila :)
přidáno 03.02.2021 - 13:55
komentářů18
Bazi má pravdu, moc povedená.
přidáno 03.02.2021 - 10:25
komentářů18
Přesně jak píše bazi, u tebe je ale lehká, krásná poezie téměř jistotou.:-)) Když mohu, vždy se u ní ráda zastavím.
přidáno 03.02.2021 - 09:12
komentářů18
bazi: Tak to mě opravdu moc těší. Díky za návštěvu!
přidáno 03.02.2021 - 07:57
komentářů18
Po dlouhé době zas něco velmi příjemně čtivého s krásně plujícím rytmem, navíc bych si tentokráte dovolil označit verše dokonce za poezii.
přidáno 03.02.2021 - 07:00
komentářů18
vanovaso: Děkuju, jsem rád, že seTi líbila :)
přidáno 02.02.2021 - 15:18
komentářů18
Nádherné. :-)
přidáno 02.02.2021 - 06:28
komentářů15
Nine: A to je dobře. Tak ať Ti to lítá! Díky moc za návštěvu :)
přidáno 01.02.2021 - 21:58
komentářů15
Pěkná, něžná... Má duše má křídla, strach ji nedohoní.
přidáno 01.02.2021 - 17:27
komentářů18
Yasmin: Snad nám ta zima ještě chvíli vydrží. Dneska byl opravdu nádhernej zimní den. Celé dopoledne jsme strávili na běžkách. Brzy ráno nikde nebyla ani noha. Mrzlo až sníh jiskřil. Nádhera! Jsem rád, že jsi se zastavila a že se Ti líbila :)
přidáno 01.02.2021 - 17:19
komentářů15
Yasmin: Ahoj, počítal jsem to a zjistil, že jsem tu nebyl zhruba rok. Pokusím se polepšit. Aspoň teď v zimě :) Jsem moc rád, že se Ti mé básničky pořád líbí :)
přidáno 01.02.2021 - 16:11
komentářů18
Cítím z ní takovou tu opravdovou zimu. Ale taky něhu, která je tak typická pro tvé básně. A proto je mám tolik ráda.
přidáno 01.02.2021 - 16:06
komentářů15
Přijde mi to tak neskutečně dávno, co jsem od tebe četla poslední báseň... A mám velkou radost, že ses tu zase objevil... a zanechal tady pár nádherných slov. Která už mi dost chyběla :-)...
přidáno 01.02.2021 - 06:19
komentářů18
Leslie: Nene, to já děkuju! :)
přidáno 01.02.2021 - 06:18
komentářů18
mahdal: slavek: Díky, jsem rád, že zaujala :)
přidáno 01.02.2021 - 06:17
komentářů18
Amadeo´´: A já jsem zase moc rád, že jsi se tu zastavil a chvíli si představoval. Díky za to.
přidáno 01.02.2021 - 06:12
komentářů15
Poezie anonymity: To jsi mě asi trochu dost přechválil :) Ale moc děkuju, těší mě, že Tě zaujala.
přidáno 31.01.2021 - 18:25
komentářů18
Krásná závěrečná metafora...
přidáno 31.01.2021 - 11:38
komentářů18
Krásná, jak pohlazení... díky.
přidáno 31.01.2021 - 10:59
komentářů18
Odehrál se mi před očima krásný, trochu pochmurný příběh. Vůbec mi ta posmutnělost ale nevadí, to spíš naopak... Rád jsem si zas přečetl báseň od Tebe.
1 ... 6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming