1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 13.06.2014 - 10:24
komentářů9
Moc se mi tvá báseň líbí, snad jen jediná "kritika": jelikož jsem četl všechny tvé předchozí básně, je její průběh a závěr jaksi předvídatelný, a to formou i obsahem. Vlastně to není ani kritika, spíše jen očekávání či těšení se na to, že básník tvého formátu vytáhne po čase "něco odjinud". :-)
přidáno 30.05.2014 - 11:57
komentářů20
kmotrov: Moc děkuju za komentář. Vnímám to naprosto stejně. To "něco" bych nejspíš nazval svobodou a volností, která v tom byla a o kterou se postupně sami dobrovolně připravujeme. Škoda, že ti, co tomu nepodlehnou jsou považováni za podivíny. Mělo by to být spíš obráceně :-)
přidáno 29.05.2014 - 21:23
komentářů20
Je v tom něco nevyslovitelného, co mám rád. Taková ta věčná přítomnost na pozadí. V mládí jsem občas spával pod širákem, nebylo to nijak pohodlné, mnohdy jsem toho moc nenaspal, ale bylo v tom něco, pro co nemám slov a po tom se mi zastesklo, jde to z té básně.
přidáno 29.05.2014 - 08:23
komentářů20
Devilsi, díky :-)
přidáno 29.05.2014 - 08:20
komentářů20
Yasmin: loner: moonell: Devils_PIMP: Jejda, díky vám všem! Moc :-)
přidáno 29.05.2014 - 01:17
komentářů20
Slova došla - zbyla jen ticha poklona
přidáno 29.05.2014 - 01:13
komentářů20
Jdu se zahrabat ;) Tohle je ehmmmm no velmi velmi dobre
přidáno 27.05.2014 - 21:41
komentářů20
Olala .. Precetl jsem si to nahlas ... A stalo to za to. Dneska mám stesti na hezke veci ;)
přidáno 27.05.2014 - 11:17
komentářů20
joo, skácelovský a přesto tvoje...jsou nejkrásnější!
přidáno 26.05.2014 - 13:29
komentářů20
Tohle je parádní.
přidáno 26.05.2014 - 12:22
komentářů20
Danula: Vážně? To mě opravdu strašně potěšilo :-)))
přidáno 26.05.2014 - 11:20
komentářů20
Krásné, z veršů cítím duch pan Skácela...
přidáno 26.05.2014 - 08:38
komentářů20
VKate: :-)))
přidáno 26.05.2014 - 08:37
komentářů29
VKate: Co na to říct? Díky moc :-)
přidáno 26.05.2014 - 08:35
komentářů20
taron: slnečnica: VKate: moc děkuju, těší mě, že se líbily :-)
přidáno 25.05.2014 - 01:25
komentářů20
tenhle kousek mě naprosto vytrhl z květnové atmosféry a přenesl mě do listopadu plného zajímavých obrazů. tleskám! :)
přidáno 25.05.2014 - 01:16
komentářů29
jo a ještě musím dodat, že ta písnička je boží :)
přidáno 25.05.2014 - 01:14
komentářů29
nelze říct nic jiného než: palec hore!
přidáno 25.05.2014 - 01:13
komentářů20
skvělá. ta první část je prostě úplně suprová! :) tím nechci říct, že ta druhá není. ale subjektivně se mi prostě líbí víc.
přidáno 23.05.2014 - 22:28
komentářů20
ó, zakladám okamžite.
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :
je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming