1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 29.08.2014 - 12:48
komentářů27
DDD: Díky za vysvětlení a rozumím, ale pocit iracionálna zůstává. Kolik řek se ztrácí? Jedna ze sta, jedna z tisíce? Kdybys tam napsal řeky v poušti, ok, ale když jsou to řeky obecně, tak mi to prostě nedává smysl. U vztahů je to spíš naopak, ztrácí se a vysychá většina, takže srovnání s řekami pro mě kulhá. Neříkám tím, že je tvá báseň špatná, problém bude spíš na straně příjemce. Jen vysvětluji, že jsou i takoví čtenáři jako já, kteří i poezii vnímají i rozumem.
přidáno 29.08.2014 - 12:28
komentářů27
taky mi to "marně a celé věky" trošku ..jakoby vadilo, ale asi to tak má být a asi bez toho by ta báseň nebyla tak úžasná...

prostě úžasná...
přidáno 29.08.2014 - 12:26
komentářů27
Jééé, teď jsem všem ostatním dokonale zlikvidoval prostor pro představy. Ach jo...
přidáno 29.08.2014 - 11:40
komentářů27
Orionka: Ne všechny řeky odcházejí do moře. Některé se prostě ztratí. Vyschnou. Tak jako vztahy a komunikace mezi lidmi. Někomu to je jedno. Někoho to možná trápí. A je těžké se znovu otevřít. Někdy už to vlastně ani nejde.
přidáno 29.08.2014 - 11:29
komentářů27
Tak a přesně tohle jsem myslela, když jsem onehdy v komentáři k někomu jinému psala o svém soukromém "stropě", na který jako racionální člověk občas narážím při snahách o chápání poezie. Řeky přece odcházejí do moře, co je na tom divného? A když se použije vazba "někdy ... a jindy ...", čekala bych nějaký rozpor, ale "marně" a "celé věky" jsou pro mě významově hodně blízko. Takže sice chápu, o čem to má být, ale vyjádření je pro mě matoucí.
přidáno 28.08.2014 - 20:21
komentářů9
Devils_PIMP: Přeháníš, Devilsi :-) Ale kecal bych, kdybych tvrdil, že mě to nepotěšilo. Dík, vážím si toho :-)
přidáno 28.08.2014 - 10:57
komentářů9
Tak nějak mám chuť to vystřihnout a přikádat k některým slátaninám tady na psancích, aby si každý mohl přečíst, jak se to dělá.... TOHLE JE POEZIE...
přidáno 28.08.2014 - 06:36
komentářů9
ŽblaBuňka: Zamila: taron: moc díky za návštěvu :-)
přidáno 27.08.2014 - 19:58
komentářů9
dobré, velmi dobré
přidáno 27.08.2014 - 17:56
komentářů9
wau...
smutné, nádherné, i ta řeka i to, cos o ní napsal... - umíš přenášet pocity vzduchem...až k nám všem.
přidáno 27.08.2014 - 17:32
komentářů9
Pěkná :-)
přidáno 27.08.2014 - 08:17
komentářů9
Orionka: Jiří Turner: Moc díky, těší mě, že vás zaujala :-)
Škoda té krásné země...
přidáno 26.08.2014 - 21:25
komentářů9
Hezky jsi tu tíživou atmosféru popsal. Před časem jsem psala o něčem podobném, ale ne báseň. Na poezii je krásné, že umí říct spoustu málo slovy. Tedy aspoň ta tvoje :).
přidáno 26.08.2014 - 18:45
komentářů9
Nikdy jsem ta nebyl, ale i bez té anotace bych se po přečtení tvé básně sebral a jel tam. Moc hezké.
přidáno 19.08.2014 - 20:14
komentářů18
Yasmin: vanovaso: taron: PrimaDen: Orionka: Meluzina: Megynka: kmotrov: casa.de.locos: Děkuju za váš čas a za komentáře. Trvalo mi osmnáct let, než jsem tuhle básničku dokázal napsat...
přidáno 19.08.2014 - 20:12
komentářů29
korálek: vanovaso: Moc děkuju, potěšilo :-)
přidáno 19.08.2014 - 08:58
komentářů18
Nebaví mě vzpomínat, radši se dívám dopředu. Ale tohle vzpomínání mě hrozně baví číst. No není to divné? Asi prostě umíš :).
přidáno 07.08.2014 - 16:04
komentářů18
možná netypická, ale dobrá :)
přidáno 21.07.2014 - 18:39
komentářů18
Čistý extrakt z nostalgie.
přidáno 20.07.2014 - 11:50
komentářů29
kráásná ))

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming