1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 13.11.2015 - 22:52
komentářů30
krásné
přidáno 13.11.2015 - 14:26
komentářů30
Skvělé... asi tak nějak to naše snové básnické poslání cítím...
přidáno 13.11.2015 - 11:55
komentářů30
Nádherná...
přidáno 13.11.2015 - 09:13
komentářů30
pěkné,ST
přidáno 12.11.2015 - 10:07
komentářů30
korálek: Děkuju moc :-)
přidáno 12.11.2015 - 10:06
komentářů18
Yasmin: Sice pozdě, ale přece děkuju za tvá krásná slova :-)
přidáno 31.10.2015 - 22:08
komentářů30
hezoučké :-)
přidáno 29.10.2015 - 20:07
komentářů18
Do podzimu oděna, taková krása, na kterou nestačí slova.
Jen objevuju...stále nové...jsem ráda, že tu jsou tvé básně...
přidáno 29.10.2015 - 08:16
komentářů18
koiška: Díky, jsem moc rád, že zaujala :-)
přidáno 27.10.2015 - 13:12
komentářů18
Ježiš, to je krásný..:)
přidáno 26.10.2015 - 07:33
komentářů18
misháá: Děkuju :-)
přidáno 25.10.2015 - 21:42
komentářů18
Tak ta je!
přidáno 24.10.2015 - 08:47
komentářů18
Zamila: Megynka: Díky moc. Těší mě, že se líbila :-)
přidáno 24.10.2015 - 08:44
komentářů18
Lenča: Ne, určitě to není šílenost :-) Díky :-)
přidáno 23.10.2015 - 22:44
komentářů18
Zajímavá myšlenka, líbí ...
přidáno 23.10.2015 - 19:35
komentářů18
Krásná a sakra originální. "Skorosborníková" ? ;-) Moc se mi líbí ta hra se slovy i přírodou ...
přidáno 23.10.2015 - 11:24
komentářů18
Nádherná, cítím v ní ještě nějaký hlubší význam, ale to je možná jen ta moje vlastní "šílenost" :)
přidáno 23.10.2015 - 08:11
komentářů18
Umouněnka: K tomu, jak říkáš - volně, lehce a přece s hloubkou, bych se někdy chtěl aspoň vzdáleně přiblížit. Pokud to na tebe tak působí, strašně mě to těší. Dík za zastavení :-)
přidáno 23.10.2015 - 08:07
komentářů18
Amadeo´´: casa.de.locos: Ona vlastně je i není podzimní. Těší mě, že vás zaujala. Děkuju :-)
přidáno 23.10.2015 - 07:45
komentářů18
mechanická okurka: Díky moc. Jsem rád, že se ti líbila :-)
1 ... 62|63|64|65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76 ... 155
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :
Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming