|
Kříž je víra, energie, láska, život ad.... kříž mnohé spojuje,
ale může i rozdělovat...
|
|
Mám zepár příběhů. ... Jsou všechny uplně na stejný téma, uplně o tom samým... ale každej na jiný písmeno. O to to bylo myslím složitější. Tady je aspoň jeden z nich ;-) ...koho to pohorší, tak se mu omlouvááám ;-)
|
|
|
|
aneb Sedm pádů je zbytečně moc... snad ještě platí ta májová amnestie :)
|
|
Inspirováno Zakázanou láskou od Yany
... pocitoffka
|
|
a svět se točí dál,mně však scházíš
|
|
Krátká bojová fantasy povídka, ze světa, který se třeba jednoho dne dočká širšího popsání.
|
|
Taková náladovka ve staročínských kulisách.
|
|
...be my space...
|
|
|
|
Dvě krátká zastavení z dnešního podzimního dne.
|
|
|
|
|
|
Povídka o Lovci Coenovi a jeho životě. Prosím o jakoukoliv kritiku a nápady které by mohli celou povídku vylepšit. :)
|
|
... pri rozjímaní v kostole... PS: Ospravedlňujem sa Puerovi aj ostatným Psancom zato, že moja tvorba má čisto negatívny nádych, v poslednej dobe.
|
|
|
|
|
|
pokračovat dál... Viz také kategorii.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Tonda [17], Jašterička [13], Aru [10], Eminem06 [6], Mayaja [4]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.

